12 zdjęć 2021 r.

Jak co roku – w myśl mistrza Ansela Adamsa, że „Dwanaście dobrych zdjęć w roku to dobry wynik” – robię swoje podsumowanie fotograficzne i wybieram najlepsze zdjęcia, które zrobiłam w mijających 12 miesiącach.

Ten rok nie był łatwy, bo trochę planów pomieszał koronawirus. Ale – mimo wszystko – mam wrażenie, że wycisnęłam z tego czasu maksimum.

Na początku roku otrzymałam informację o przyznaniu mi nagrody Orły Fotografii. W Powiecie mińskim zajęłam 1. miejsce.

Ogromnym wyróżnieniem było dla mnie otrzymanie akredytacji foto na sierpniowy bieg Ultra Trail du Mont Blanc (Francja). Fotoreportaż z tego wydarzenia ukazał się w magazynie ULTRA.

Wcześniej, bo w czerwcu, fotografowałam także na innym kultowym biegu – start Gosi Pazdy-Pozorskiej na Lavaredo Ultra Trail we włoskich Dolomitach.

We wrześniu 2 tygodnie spędziłam w Górach Stołowych i Lądku Zdroju fotografując w zacnym gronie Lucyny Lewandowskiej i Michała Kwaśniewskiego 26. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady.

Byłam na warszatach street photo w Berlinie, warsztatach reportażu podczas święta Przemienienia Pańskiego w Grabarce, a także na plenerze fotograficznym na Podhalu oraz w czeskich Izerach (wszystko zorganizowane przez Fotografa w Podróży – Piotra Trybalskiego).

W minionym roku fotografowałam m.in. dla Fundacji Zaczytani.org, a sesje wizerunkowe wykonałam m.in. dla projektantki Urszuli Korman-Hollanek (https://www.korman-hollanek.com/o-mnie), Medi Horizon Clinic oraz MTA Group AS

To był dobry fotograficznie rok. Cieszy mnie niezmiernie to, że wykonuję coraz więcej portretów, z których nie tylko ja jestem zadowolona.

Leave a Reply