12 zdjęć 2018 roku

„Dwanaście dobrych zdjęć w roku to dobry wynik” (Twelve significant photographs in any one year is a good crop) – Ansel Adams.

Postanowiłam i ja zrobić swoje fotograficzne podsumowanie mijającego roku. Roku dla mnie ważnego i wyjątkowego. Po 11 latach pracy zdedcydowałam się rozstać z dużym wydawnictwem i postawić wszystko na jedną kartę, czyli fotografię.

W tym roku byłam na warsztatch i plenerach fotograficznych na Kubie, Morawach, nad Wigrami i w Górach Świętokrzyskich. Zmagania mojej ulubionej ultraski Patrycji Bereznowskiej fotografowałam w Atenach, rumuńskiej Timisoarze, Łysych na Kurpiach i górach Wicklow w Irlandii. Odwiedziałam Agatę Matejczuk, Milenę Grabską-Grzegorczyk i Gosię Pazdę-Pozorską – dziewczyny reprezentujące Polskę w biegach 24-godzinnych i fotografowałam je na ich biegowych ścieżkach. Moje fotografie w 2018 roku opublikowano w ULTRA, Bieganie, Samo Zdrowie, Be Active, Poradnik Domowy, Poznaj Świat. Dodatkowo – na www.vogue.it!

Ponadto w swoich kadrach uwieczniłam całkiem sporo ślubów, chrztów, wieczorów panieńskich… Poznałam wielu ciekawych i życzliwych ludzi. Po 8 miesiącach bez korporacji wiem, że dobrze zrobiłam i wiem to za każdym razem, gdy oddaję zdjęcia z sesji… Tak więc w tym roku wśród moich fotografii zdecydowanie przeważają zdjęcia osób 🙂

 1. Odpowiedz

  Piękne zdjęcia! Aż ciężko się zdecydować, które najlepsze 🙂
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę!

  1. Odpowiedz

   Dziękuję!
   Dobrego Nowego Roku!

 2. Odpowiedz

  Bardzo różnorodne ale mają coś co urzeka. A Gosia, a Morskie oko, a pies z listopada moje ulubione.

Leave a Reply