12 zdjęć z 2023 r.

Moja coroczna tradycja – podsumowanie roku w 12 zdjęciach.

W tym roku było to wyjątkowo trudne! Tak, tak – bo to był DOBRY ROK! A nawet bym powiedziała, że BARDZO DOBRY! Nie tylko fotografcznie 🙂

Zrealizowałam kilka swoich podróżniczych marzeń, takich jak karnawał w Wenecji, czy spotkanie z Lazarusem Lake’em i fotografowanie MŚ w Backyardzie oraz odwiedzenie Parku Narodowego Yellowstone. A wisienką na torcie okazała się fotowyprawa na Sri Lankę, co dla mnie – herbaciary – było przeżyciem i doświadczeniem niezwykłym.

Nie zabrakło corocznych, stałych punktów w moim fotograficznym kalendarzu – Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju, mini sesji świątecznych i sesji komunijnych, Mazowieckiego Gravela, 6 Godzin Pełnej Mocy, Backayrdu w Jabłonnie i kolejnych biegów w tej formule, które zagoszczą w moim kalendarzu na dłużej!

Fotografowałam marcowy i czerwcowy obóz biegowy w Tatrach, organizowany przez Rafała Kota oraz obóz biegowy w USA organizowany przez Obozy Górskie.

W tym roku kontynuowałam współpracę z Fundacją Zaczytani.org, Unią Metropolii Polski, Domem Matki na warszawskiej Białołęce, Fundacją Run Vegan, Expeditors Polska oraz wieloma Rodzinami, które wracają do mnie co roku na zdjęcia <3

Nowością były dla mnie dwie sesje dla SKODY – zdjęcia pływaczki Oli Bednarek oraz naukowczyni Kasi Siuzdak.

Wolny czas poświęcałam na zdjęcia streetowe. Ten rodzaj fotografii „wciąga”mnie coraz bardziej i sprawia mi coraz więcej przyjemności.

Życzyłabym sobie, by Nowy 2024 Rok był conajmniej tak dobry jak ten.

Leave a Reply