Wysoki Wierch zimą

podróże, Polska

Jesienne podejście na Wysoki Wierch w Pieninach Małych, od strony słowackiej było bardzo wymagające. Temperatura jak na wiosnę, do tego obciążenie w postaci plecaka fotograficznego i statywu, sprawiły, że dyszałam niemal jak lokomotywa. Ale… wysiłek był tego wart, bo zrobione tam zdjęcie zostało wybrane przez Canon Polska do albumu TOP Października 2016, a w Fotograficznym Klubie Absolwentów, do którego należę, podczas październikowego spotkania zdjęcie wybrano Zdjęciem Miesiąca :)

A wracając do stycznia 2017… Pomysł wejścia tam zimą, podczas pleneru z Piotrem Trybalskim, wywołał lekkie przerażenie… Ale na tym się tylko skończyło, bo wszyscy, którzy zdecydowali się wejść – dotarli na szczyt! I, o dziwo – prawie wszystkim przy minus 10 stopniach wchodziło się lżej niż jesienią (choć były momenty, że szło się w śniegu po kolana!).

Światło było bardzo ostre, trudno było zrobić zdjęcie bez flar… Część zdjęć zdecydowałam się przekonwertować na czarno-białe ze względu na mało wyraziste kolory, a przede wszystkim grę świateł i cieni.

 

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Wysoki Wierch zimą

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s